Z housenky motýlem aneb Metamorfní technika

05.09.2015 12:58

Chci se s vámi podělit o kouzelný výsledek metamorfní tehniky u jedné mé nejmenované klientky. Výsledek byl překvapivě rychlý a natolik markantní, což se neděje tak často, že o něm musím napsat :-)

Přišla za mnou do ordinace - mladá, hezká nicméně klučičí typ. Má bolesti levé části těla. Rehabiltace pomáhají jen krátkodobě. Nikdo neví, jak jí pomoci. Začaly jsme si povídat. Pracuje, dělá už dlouho bojový sport. Na nic jiného nemá čas. Trénuje 2x denně. Spí 6 hodin. Ale je šťastná. Ten sport miuje, nedokáže si bez něj představit život. Chce ho provozovat na vrcholové úrovni, profesionálně. 
Provádím terapii - kombinace fyzioterapie s uvolnovaním bloků v čakrách, vyvážení energie a současně si povídáme, jemně ji dál vyzpovídávám a přitom ji sděluji své myšlenky a poznatky o možné příčině jejích bolestí....Jemně ji naťuknu -  bolí tě levá polovina těla-taky ženská stránka tvé duše. Nepotlačuješ ženu v sobě?  Po terapii se svěřuje, že má námět na přemýšlení a že se cítí o dost lépe.

Přišla po nějaké době. Potíže menší,a prý ji u mně bylo fajn. Provedly jsme metamorfní techniku. Jednou, dvakrát.....pak, po odmlce mi napsala, jestli by mohla ještě přijít.

Když přišla, musela jsem se smát- překvapením, jak metamorfoza funguje. Jako motýl, co se vykuklí z housenky. Byla krásně upravená, žena každým coulem. Řekla, že odlítá pracovně do země Gulfu pracovat jako letuška. Tělo ji nebolí, je šťastná, protože nakonec využije i všechny ty cizí jazyky, které se dlouhé roky učila a že ted vůbec nechápe, jak ten sport vůbec mohla dělat. :-) Přišla mi poděkovat a já se těším na další zprávy od ní!

Tomu říkám zázrak metamorfy! A to jsme ani neznaly příčinu bloku, který v ní nastavil, že život je jen boj.  Ale já ho i tak tuším :-)

Vaše Simona

Zpět