METAMORFNÍ TECHNIKY

Wow! Bingo! Heureka! to byly moje první reakce při prvních zkušenostech s touto ucelenou technikou.  Po terapii si člověk připadá velmi lehce, bezstarostně a uvolněně. Je to naprosto dokonalá transformující metoda. Doporučuji!! :-).....

V rámci své praxe s čakerním systémem jsem se dostala k metodě - tzv.Motýlí terapii. Jde o metamorfní techniku, která odstraňuje duševní bloky a přeměňuje negativní životní vzorce. Je to velmi účinná metoda pro uvolnění citových a emocionálních bloků a schémat utvořených v období prenatálního vývoje. Jde o uvolnění energie na jemnohmotné úrovni vyživující bloky vzniklé z psychických stresů plodu i matky od početí do narození. Metoda je přitom velmi jemná a nenásilná.

Co to vlastně jsou psychické bloky vzniklé v období prenatálu? Stačí, když těhotná žena má v průběhu těhotenství nějaký stres či problém. Ten pak podle reakce matky ovlivní i dítě. Duše dítěte si pak zapíše schéma řešení problému, které se u pak opakuje v průběhu života. Konkrétní příklad: Příkladem může být těžká cukrovka v ranném dětství. Důvodem silné trauma matky uprostřed těhotenství způsobené zánětem slepého střeva a následnou operací. Operace je díky těhotenství riziková. Matka si spustila zánět snězením dortíku-dle jejíci úvah. Stačí, když v hlavě a tedy i emočně proběhne myšlenka typu-sladkým jsem ohrozila své dítě, zatracenj dort! A toto se přenáší na dítě. Pak vlivem jen drobnho stresíku u dítěte propuká silná cukrovka. 
Dobré ovšem je, že k tomu, aby metamorfní technika měla výsledky, nepotřebujeme znát důvod. Ten jsem tu jen uváděla na bližší vysvětlení.

Dle zkušenosti mé i mých prvních pacientů je to metoda hluboce relaxační a natolik příjemná, po které se člověk cítí velmi uvolněn, a to jak po stránce fyzické, tak i duševní. Jako by s masáží odplula všechna trápení. Efekt není pouze dočasný, tak jako např. u klasických relaxačních masáží, ale protože je to technika jdoucí k samotnému jádru potíží, nastartují se velmi jemné a šetrné procesy vedoucí k "uzdravení" jedince na všech úrovních - nejdříve na té duševně emocionální, poté na vztahové a fyzické (vlastní tělo).


Pracuje se na chodidle, na ruce a na hlavě. Pacient může ležet, nebo i sedět. Terapie s konzultací i s přípravou trvá asi 90min. 

Je vhodná pro každého a výborná je pro ty, kteří řeší nějaké potíže - ať už na fyzické nebo psychické úrovni.

-děti (učím maminky, jak masáž aplikovat) pro ty je masáž obzvlášť výborná, neb se odstraní potíže už na samotném začátku
-vztahové problémy
-pocity stresu, neodolnosti, vlastní nedostatečnosti, stísněnost, atd.
-práce s postiženými (Downův sy, ..)
-fyzické potíže (bolesti,..)
-hyperaktivita dětí, nesoustředěnost..
-jakékoliv životní potíže, stále se opakující problémy, nemoci

 

Simona

Přidávám odkazy na krásné články o MTčerpané od krásné paní Jitušky Třešňákové, zakladatelky asociace Inspirala:

www.inspirala.cz/?det=735